Програми Великої Британії

образование Украина школы университетыУкраїнська Банерна Мережа

ROYAL AGRICULTURAL COLLEGE INDIVIDUAL PORTGRADUATE SCHOLARSHIPS AND CORPORATE NOMINATION POSTGRADUATE SCHOLARSHIPS

Королівський аграрний коледж заснував фонд для підтримки двох своїх головних ініціатив - Персональні Стипендії Післяступеневої Підготовки та Корпоративні Номиновані Стипендії Післяступеневої Підготовки.Стипендії надаються студентам з розвивающихся країн.

Обидві стипендії вимагають від майбутніх студентів продемонструвати своє бажання і уміння застосовувати знання та навички,які вони отримають під час навчання в Королівському аграрному коледжі на користь своїх країн . Іноземні студенти, які хочуть одержати ці стипендії, повинні задовольнити вступні вимоги під час подачі Вступних заяв на отримання стипендії. Додатково вони повинні заповнити Substainability Scholarship Application form

Персональні Стипендії Післяступеневої Підготовки

Коледж надає стипендії для цих курсів у розмірі 3 000 GBP кожна. Іноземні студенти

( з країн "третього світу" ), які звертаються безпосередньо до коледжу повинні заповнити Substainability Scholarship form додатково до їхніх Вступних заяв.

Корпоративні Номиновані Стипендії Післяступеневої Підготовки

Як визнання роботи, здійсненої організаціями-аплікантами стосовно збереження ресурсів, підтримки та розвитку села, коледж надає кожній організації в цілому шість стипендій. Іноземні студенти, які хочуть одержати стипендію, повинні заповнити два екземпляри Substainability Scholarship form , надіслати один екземпляр до коледжу, а другий до корпоративного органу підтримки-організації-апліканта. Претендентам, яких підтримує корпоративний орган, буде надано стипендію в розмірі GBP 3 000.

 

Royal Agricultural College,
Cirencester, Gloucestershire,
GL7 6JS, UK
Tel. +44 (0)1285 652531
Fax. +44 (0)1285 650219

Стипендії і гранти
e-mail us

Українська Банерна Мережа