Програми Великої Британії

образование Украина школы университетыУкраїнська Банерна Мережа

THE INSTITUTE FOR ADVANCED STUDIES IN THE HUMANITIES

logo

Стипендії Європейського Освітянського проекту 1995-2000 років

  1. Інститут надасть 100 гостевих дослідницьких стипендій провідним науковцям з будь-яких дисциплін, чия робота відноситься до Європейської Просвіти.
  2. Претендентам пропонуються гранти на три - шість місяців в період від вересня 1995 року до вересня 2000 року. Відбірковий комітет збирається щороку, починаючи з січня 1995 року. Комітет розгляне академічні досягнення і публікації всіх претендентів , їхню здатність викладати свої думки перед аудиторією (публічно) та оцінить вірогідність завершення задач запропонованого дослідження до кінця стажування або невдовзі після його закінчення. Також розглядаються запити від груп кандидатів, які працюють разом над спільним проектом,. Як правило, кандидати повинні мати докторську (к.н.-Україна) або подібну кваліфікацію. Заяви від студентів, котрі не завершили своє навчання і не мають певної кваліфікації, не розглядаються.
  3. Інститут був заснований в 1970 році для підтримки досліджень в галузі гуманітарних наук. Понад 400 науковців з усього світи отримали дослідницькі стипендії . Серед ранніх проектів, організованих інститутом були такі: з питань освіти Шотландії, революція в науці: 1789-1989 роки та Адам Сміт.Теперішній проект з Європейської освіти робить акцент на міждисциплінарних питаннях і до нього будуть залучені представники понад 40 факультетів університету Единбургу (University of Edinburgh), чиї дослідження проходять в згаданий період.
  4. Викладання не обов'язково під час проекту, але кожний стипендіат має зробити публічне представлення своєї дослідницької діяльності після закінчення проекту.
  5. Всім учасникам проекту будуть надані дослідницьки приміщення в межах інституту.Інститут з радістю допоможе стипендіатам у знаходженні зручного місця проживання в Единбурзі. Як члени університету, стипендіати, одержують безплатну медичну допомогу та право на членство в університетському клубі. Інститут розташований поряд з університетською бібліотекою та недалеко від Національної бібліотеки Шотландії, Центральної міської бібліотеки, Національної галереї та музеїв, Бібліотеки Спілки Антикварів Шотландії, Бібліотеки Королівського медичного коледжу Единбургу.
  6. Під час проекту відбуваються публічні події - лекції, конференції, концерти та виставки.
  7. Комітет буде розглядати тільки ті заяви, які супроводжуються повною документацією та які підтримуються ДВОМА рекомендаціями. Претенденти мають надіслати документи безпосередньо до Единбургу до 31 грудня. Кандидати можуть надіслати на розгляд копію будь-якої статті чи публікації, що мають відношення до програмного дослідження. На жаль, ніякі субсидії не можуть бути запропоновані для подорожі чи публікацій дослідницьких знахідок.
  8. Форми вступних заяв надсилаються інститутом і повинні бути повернені Директорові програми до 1 грудня кожного року для участі у Програмі ,яка починається не раніше ніж в літку наступного року.

Для того, щоб одержати форми вступних заяв звертайтесь за адресою IASH@ed.ac.uk.

The Institute for Advanced Studies in the Humanities

The University of Edinburgh

Hope Park Square
Edinburgh EH8 9NW
Fax 0131 668 2252
Email: IASH@ed.ac.uk
Telephone 0131 650 4671
WWW site: http://www.ed.ac.uk/~iash/homepage.html

Стипендії і гранти
e-mail us

Українська Банерна Мережа