Бальні танці

Бальні танці Бальні танці ніколи не виходять з моди, на балах та званих вечорах їх танцюють вже на протязі дкількох століть. Раніше бальні танці відносили до непрофесійних світських танців, які танцювали, ще в Середньовічні Европі. Тоді, це була привілегія вищого суспільства, з тих пір бальні танці дещо змінилися і стали не тільки профессийними, але й доступними для всіх бажаючих.

Особливості розвитку культури бальних танців

Сучасні бальні танці засновані на европейських танцях, але з їх розвитком значній вплив, також здійснили латиноамериканська та африканска культури. В двадцятих роках минулого століття була створена стандартизація бальних танців, до їх числа увійшли повільний та віденський вальс, танго, квікстеп та повільний фокстрот. Пізніше, до числа стандартних бальних танців було приєднано, такі латиноамериканські танці, як ча-ча-ча, рубма, пасадобль, самба та джайв.

Всі бальні танці об”єднані тим, що вони парні. В европейській програмі контакт партнерів практично бесперервний на протязі вього танцю, він більш щільний і досягається за рахунок правильної постановки тіла та рук. В латиноамериканській программі контакт вільніший.

Основні переваги, які дають заняття бальними танцями

 1. Бальні танці поєднують в собі мистецтво і спорт. Заняття танцями розвивають естетику, творче мислення, артистизм, вміння сприймати музику, вчать володіти тілом, тренують моторику та координація рухів.

2. Регулярні заняття бальною хореографією сприяє розвиткові фізичної сили та витривалості, покращують роботу органів дихальної та сердцево-судинної системи. Все це має благотворну дію не тільки на загальній стан організму, завдяки значному зміцненню м’язів спини, преса та ніг, фоормується ідеальна осанка.

3. Як вже було зазначено, бальні танці є парними. Нівіть наймолодших “бальників” ставлять в пару з представником протилежної статі, що гарантує розвиток культури спілкування між танцюристами різної статі та віку.

4. Люди, які тривалий час займаються бальними танцями, більш активні та зібрані. Крім того, заняття хороеографією значно стимулює не тільки фізичні, а й інтеллектуальні можливості.

Усі найкращі рис, які має людина, можуть передати більні танці, потрибно просто цього навчитися. В наш час, заняття бальними танцями можна відвідувати в будь-якому місті, будь-якої країни світу. Якщо Ви також бажаєте приєднатися до чаруючуго та вишуканого світу бальних танців, у Вас є унікальна можливість скористатися сервісом — онлайн реєстрація на бальні танці, яка дає можливість роспочати навчання вже в найближчий час.

Метки: , ,

Короткий URL: http://ednu.kiev.ua/?p=5541

Добавил: Дата: Фев 19 2016. Рубрика: Досуг. Вы можете перейти к обсуждениям записи RSS 2.0. Вы можете сделать trackback вашей записи

Добавить комментарий

Подтвердите, что Вы не бот — выберите человечка с поднятой рукой:

Другие ссылки

  Поиск по архиву

  Поиск по дате
  Поиск по рубрикам
  Поиск с Google
  Яндекс.Метрика Работа и Хобби для Милых Женщин! Хочу Всё Знать. Полезные Советы

  Женский журнал

  © 2015. Все права защищены